Pomoc

Zapoznaj się z najpopularniejszymi pytaniami naszych Klientów

Przewiń w dół
Umowę podpisujemy na 24 miesiące. Po tym czasie masz możliwość przedłużenia z nami umowy na czas nieokreślony z niższą kwotą – 39zł netto za miesiąc.
Tak. Fakturę będziesz otrzymywał w każdym miesiącu, w dniu, w którym podpisana została umowa.
To jest Twoja strona i możesz zrobić z nią co tylko zechcesz :). Gdy zdecydujesz się nie przedłużyć z nami umowy wysyłamy Ci kopię Twojej strony wraz z panelem do zarządzania oraz zawartością bazy. Od tej chwili swoją stronę możesz zainstalować na dowolnym serwerze. Możesz także skorzystać z naszej usługi instalacji strony na wybranym przez Ciebie serwerze w cenie 400zł netto. Możesz też przedłużyć z nami umowę w cenie 39 zł netto miesięcznie (cena ta obejmuje opłatę za hosting, utrzymanie i przedłużanie domeny, aktualizacja Wordpress'a oraz wtyczek, comiesieczną kopie zapasową, dostęp do skrzynek pocztowych oraz gwarancję).
Na czas naszej umowy oficjalnym właścicielem Twojej domeny jesteśmy my i to my dbamy o jej utrzymanie oraz pamiętamy o tym, aby ją przedłużyć, gdy zajdzie taka konieczność. Kiedy uznasz, że chciałbyś zakończyć z nami współpracę wykonujemy cesję domeny (czyli przeniesienie jej własności) na Ciebie. Usługa cesji domeny to koszt 100zł netto. Pamiętaj, że kiedy przenosisz własność domeny na siebie, musisz ją również samodzielnie opłacać, aby została przedłużona. Nie ponosimy odpowiedzialności za brak działania strony, jeśli domena jest Twoją własnością i zapomnisz o jej przedłużeniu :(
Wszelki zmiany na stronie wykonujesz na własną odpowiedzialność. Jeśli usuniesz coś przez przypadek to jesteśmy w stanie odzyskać to dla Ciebie. W ciągu roku przysługuje Ci jedno darmowe przywrócenie wersji strony sprzed kilku dni. Jeśli przekroczysz ten limit, to przywrócenie wersji strony sprzed zmian to cena 50zł netto.
Nic nie szkodzi! Jesteśmy to po to, aby pomóc Ci w tym zakresie. Stworzymy nie tylko Twoją stronę www, ale również dobierzemy do niej profesjonalne zdjęcia oraz napiszemy teksty. W ramach naszej umowy stworzymy teksty o długości maksymalnie 10 tys. znaków wraz ze spacjami, które później będziesz mógł dowolnie zmieniać i edytować w panelu. Wyselekcjonujemy także profesjonalnie wykonane zdjęcia, które będą pasowały do stylu, w jakim wykonana jest strona www, a także będą nawiązywały do prowadzonej przez Ciebie działalności. O nic nie musisz się martwić. Miło, prawda?
No pewnie! Jeśli masz jakiekolwiek materiały do swojej strony www możesz je do nas przesłać po wypełnieniu ankiety, przesyłając je na naszego maila: matarialy@stronyabonamentowe.pl. Masz na to 3 dni po wysłaniu ankiety. Dzięki nim będziemy mogli stworzyć stronę www pokazującą, jak w rzeczywistości wygląda Twój biznes. Dodatkowo, będziesz mógł samodzielnie dodawać zdjęcia i teksty do swojej strony poprzez specjalny panel. Masz więc pełną kontrolę nad tym, co będzie się na niej znajdować.
W zależności od tego, z jakich podstron i modułów będzie składała się witryna uzupełnimy ją tekstami napisanymi przez nas ( max. 10 tys znaków) lub otrzymanymi od Ciebie (uzupełniamy 1000 znaków na danej podstronie, resztę możesz wstawić samodzielnie w panelu zarządzania). Wstawimy zdjęcia (do 20 fotografii), zamieścimy Twój logotyp, dodamy wydarzenia lub aktualności (max 3), produkty lub usługi (max 5), wstawimy też opinie Twoich klientów (max 5), ogłoszenia (max 2), cennik (max 5 pozycji), Twoje realizacje (max 5 pozycji), linki do social media oraz dane kontaktowe. Otrzymasz więc stronę, która będzie zawierała podstawowe informacje o Twojej firmie. I teraz najlepsze! Jeśli nie chcesz, nie musisz niczego dodatkowo uzupełniać, a jeśli chciałbyś zamieścić więcej informacji o swojej firmie – masz nad tym pełną kontrolę w panelu zarządzania!
Będziesz musiał wypełnić bardzo ważną ankietę. I teraz uważaj! Ankieta jest najistotniejszym elementem całego procesu zamawiania strony. To tutaj podasz swoje dane, dane swojej firmy (potrzebne do zawarcia umowy oraz wystawienia faktury), a także określisz budowę swojej strony, jej kolorystykę, funkcje, które chciałbyś, aby się na niej znalazły. Nie znasz się na kwestiach technicznych? Nic nie szkodzi! Ankieta jest złożona z bardzo prostych pytań, które pomogą nam dobrać odpowiedni styl, kolory oraz zdjęcia do Twojej strony www.

Ufff… wiem, że to dużo informacji. Ale to bardzo ważny rozdział. Postaraj się przeczytać go do końca.

Przed wypełnieniem ankiety przygotuj:
- dane swojej firmy
- rozpiskę funkcji i podstron, które mają się znaleźć na Twojej stronie (np. cennik, oferta, o nas, kontakt, zespół)
Po wypełnieniu ankiety wyślemy do Ciebie pocztą tradycyjną umowę z danymi Twojej firmy, abyś mógł się z nią na spokojnie zapoznać, oraz fakturę ProForma na wpłatę abonamentu za pierwszy miesiąc trwania umowy. Kiedy tylko otrzymamy od Ciebie podpisaną umowę oraz zaksięgowana zostanie pierwsza wpłata – przystępujemy do pracy nad stroną www.
Po otrzymaniu egzemplarza podpisanej umowy oraz zaksięgowaniu pierwszej wpłaty rozpoczynamy prace nad Twoją stroną. Na jej ukończenie mamy od 14 do 30 dni roboczych. W tym czasie możemy zwrócić się do Ciebie o uzupełnienie informacji podanych w Ankiecie lub o udzielenie odpowiedzi na dodatkowe pytania, jeśli taki się pojawią. W podanym wyżej terminie przedstawiamy Ci działającą wersję beta Twojej strony www. Następnie Twój ruch! Możesz testować i zgłaszać poprawki (poprzez email). Masz na to 5 dni. Potem kolej na nas – wdrażamy Twoje poprawki i przedstawiamy Ci wygląd strony po ich wprowadzeniu. Jeśli nadal jest coś nie tak – masz jeszcze jedną rundę poprawek, możesz więc podesłać swoje uwagi. Po ich wprowadzeniu i zaakceptowaniu strony www – uruchamiamy ją na docelowej domenie.
Samo stworzenie strony internetowej nie gwarantuje wysokiego miejsca w Google oraz popularności Twojej strony www. Aby witryna była popularna i wysoko umiejscowiona w wynikach wyszukiwania, należy pomyśleć o usłudze optymalizacji oraz pozycjonowania strony www. Jest ona realizowana przez specjalistyczne firmy, które się tym zajmują. Strony Abonamentowe są oparte o system CMS WordPress i pod kątem budowy są w pełni przygotowane do rozpoczęcia realizacji takiej usługi.
Otrzymasz od nas specjalny link do panelu zarządzania zabezpieczony loginem i hasłem. Po zalogowaniu będziesz mógł dodawać treści oraz zdjęcia do swojej strony. Panel zarządzania jest intuicyjny i bez problemu znajdziesz w nim zakładki, po kliknięciu których będziesz mógł edytować, dodawać lub usuwać swoje treści i zdjęcia.
Jeśli uznasz, że Twoja strona www potrzebuje nowych funkcji – wystarczy, że się z nami skontaktujesz i opowiesz o nich. Przygotujemy wtedy indywidualną wycenę wdrożenia funkcji skrojonych na miarę Twoich oczekiwań.
Niestety nie. W chwili obecnej nie obsługujemy zamówień od osób fizycznych. Z oferty Stron Abonamentowych mogą obecnie skorzystać tylko firmy.
Na start tworzymy maksymalnie 8 podstron wraz ze stroną główną. Jednak w panelu administracyjnym masz możliwość samodzielnego dodawania nowych podstron w oparciu o przygotowane przez nas szablony. Dzięki temu w każdej chwili możesz rozbudować swoją stronę, dodając potrzebne podstrony.
-